hhhhh1


Популярное

hhhhh2


понедельник, 30 июля 2018 г.

Доповнення до вашого резюме.

Всім привіт.

Час від часу доводиться надсилати своє резюме до нових работодавців. Звісно моє резюме має відомості, тобто персональні дані (ПД), які мене ідентифікують як фізичну особу. А з введеням в дію GDPR увага до ПД отримала новий фокус.

Як нам відомо Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. № 2297  регулює відносини, пов'язані із захистом персональних даних під час їх обробки.

Так от посилаючись на статтю 8 Закону України «Про захист персональних даних» потенційний работодавець все частіше вимагає моєї згоди на обробку моїх ПД. При цьому під обробку він закладає буквально ВСЕ: збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання, знеособлення, знищення моїх ПД. Все це має бути реалізовано з метою забезпечення можливих трудових відносин.

Вважаєте що цього досить? Ні. Також работодавець вимагає згоди на поширення моїх ПД (реалізація та передача третій стороні). О це вже, панове, перебір. Навіщо работодавцю під час розгляду мого резюме передавати його ще комусь. Таку згоду він може отримати тільки після підписанного контракту, не раніше!

Надаючі таку згоду ми, по суті, надаємо право кампанії, в якій ми навіть ще не працюємо, робити з нашими ПД що завгодно. Тобто якщо ваші ПД випливуть назовні, я впевнений що юрист кампанії знайде потрібне слово зі списку вище.)

Тому пропоную в резюме останнім пунктом вписувати наступне:
  1. заборону на поширення ПД (передача третій стороні тощо)
  2. обмеження терміну зберігання ПД (резюме тощо) в базі кампанії на півроку.Бережіть себе.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Что скажете?