hhhhh1


Популярное

hhhhh2


понедельник, 5 октября 2015 г.

Новий Office 2016 - встречайте новый Office 2016!

cid:image022.jpg@01D0F9EF.FD3BF790Усі платформи і пристрої (Android і iOS)

Office 2016 призначений для всіх пристроїв, що працюють під управлінням Windows, Android та iOS. А Ваші файли та інтерфейси програм залишатимуться ідентичними незалежно від того, який пристрій Ви використовуєте. Створену на робочому ПК презентацію в PowerPoint можна буде з легкістю доопрацювати на Ipad по дорозі додому.


«Інтелектуальний пошук»

Важлива особливість Office 2016 - глибока інтеграція додатків. Тепер якщо під час роботи над документом у Word Вам не вистачає інформації, замість переходу у вікно браузера клікніть правою кнопкою миші та скористайтесь пунктом меню «Інтелектуальний пошук». Інформація, яку Ви шукаєте відображатиметься у новому вікні справа прямо в редакторі Word.Sway

cid:image025.png@01D0F9EF.FD3BF790
Швидко створюйте прості інтерактивні та яскраві презентаційні полотна у Sway, використовуючи дані з різних джерел (хмарне сховище, галерея фотографій, відео з YouTube, посилання на Вікіпедію, діаграму з Excel та багато іншого). Результати Вашої роботи зберігаються на порталі Sway.com, та є легкодоступними для поширення з Вашими колегами, друзями або родичами.

Спільне редагування

Зверніть увагу на іконку «Загальний доступ» у верхньому правому куті екрану з Вашим файлом. Завдяки їй Ви у три кліки зможете зберегти файл у хмарі та надати права перегляду або редагування іншому користувачеві. А зміни, здійснювані до поширеного файлу, Ви зможете бачити в режимі реального часу.


Continuum

cid:image027.png@01D0F9EF.FD3BF790За допомогою додатків Office Mobile та Continuum для Windows Phone Ваш телефон отримає численніможливості настільного комп'ютера: Ви зможете виводити інформацію з телефону на монітор та управляти проектами, створювати і редагувати презентації чи фінансові звіти, одночасно створюючи нотатки в OneNote на тому ж самому телефоні.


Аналітика Excel для кожного

Користувачі Excel зможуть оцінити нову функцію швидкого аналізу, що дозволить миттєво відредагувати введену інформацію, знайти формулу і представити дані у вигляді діаграми. Більше не потрібно пам'ятати всі формули – Ви зможете обрати необхідну з набору дій, які Вам треба застосувати до стовпців таблиці.

Сучасні вкладення

cid:image029.jpg@01D0F9EF.FD3BF790Ви можете вкласти документ, над яким ви нещодавно працювали, і відправити його з OneDrive або SharePoint по електронній пошті. Крім того, можна налаштувати дозвіл загального доступу так, щоб одержувачі змогли відкрити вкладений файл, не покидаючи програми.


Інтеграція з OneDrive

Отримуйте доступ до своїх документів незалежно від того, де ви знаходитеся і який пристрій використовуєте. Для цього збережіть їх у OneDrive. Таким чином, ви зможете продовжити роботу над ними з того місця, на якому зупинилися, а також працювати спільно з іншими користувачами, перебуваючи в офісі, вдома або навіть в дорозі.


Миттєве прогнозування

Створюйте в Excel діаграми прогнозів, засновані на статистичних даних, і прораховуйте майбутні тренди одним натисканням миші. Для точного прогнозування функція використовує загальноприйнятий алгоритм експоненціального згладжування.


OneNote готовий до iOS 9 та iPad Pro

Зустрічайте найсучасніший записник OneNote для iOS. З нового: функції Split View - для одночасної роботи у OneNote та інших програмах; Slide Over – для нотування у OneNote, перебуваючи в іншому додатку; Spotlight, що шукатиме необхідне серед текстів, зображень та нотаток від руки; а також підтримка Apple Pencil та iPad Pro.


Office 365 Planner – новий член продуктивної родини Office 365!

cid:image033.png@01D0F9EF.FD3BF790

Залучайте Planner до управління маркетинговим або шкільним проектом, розробки нових ідей або організації команди - цей інструмент розподілятиме Ваші завдання, дозволить ділитися файлами та спілкуватися у режимі реального часу, отримуючи новини щодо Вашого прогресу.
 


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Что скажете?